DEVELOPMENT

Na počiatku developerskej činnosti je vízia.....

 

Ktosi raz nazval developerov vizionármi v praxi. Vidia totiž investično-stavebnú príležitosť tam, kde je zatiaľ iba „zelená lúka“. Pravda, tam sa ich úloha developera nekončí, len sa začína. Tento proces ďalej pokračuje vytvorením finančného modelu, následným projektovaním až po realizáciu stavebného objektu. Developer sa stáva osobou, ktorá má prehľad o všetkých činnostiach, od právnych úkonov cez technické prevedenia až po rokovania a uzatvorenia zmlúv s budúcimi vlastníkmi či nájomcami. 

Slovo developing značí vývoj, rozvoj alebo priebeh. „V realitnom biznise je to, zjednodušene povedané, proces, počas ktorého na kúsku zeme postupne vyrastie nehnuteľnosť alebo súbor nehnuteľností."

Developing sa prakticky začína výberom a kúpou vhodného pozemku či inej nehnuteľnosti. Zahŕňa aj development pozemkov, ktorý združuje viaceré činnosti, počnúc vykúpením pozemkov, ich majetkovým vyrovnaním až po prípravu infraštruktúry a tým dochádza k rozvoju miest a obcí.

Developer vystupuje ako integrujúci prvok medzi realitnými maklérmi, investormi, projektantmi a jednotlivými dodávateľmi stavebného materiálu a prác.

Naša spoločnosť je investičnou a developerskou spoločnosťou, ktorá realizuje stavebné zámery „ od A po Z“, čo znamená, že pracujeme na vlastných projektoch a pracujeme aj v spolupráci s investormi, pre ktorých rozvíjame ich stavebné zámery. Konkrétne výsledky našej činnosti nájdete v referenciách. 

Pozrite si aj ponuku stavebných pozemkov na stránke www.najlacnejsiepozemky.sk 

 

 

 

 


51ece3b0110a3.jpg 51ece3afe37ca.jpg 51ece3af65c75.jpg 51ece3aeeec25.jpg


Copyright (c) 2002 - 2013 ENER BAU | www.enerbau.sk | All rights reserved. | www.dobre-byvanie.sk