KÚPEĽNE

  

Vyjadrite svoj osobitý štýl. Kombinujte kameň s pastelmi.

Posuňte štýl vašej kúpeľne na úplne inú úroveň!

Kúpeľne zahalené do kameňa, dodajú vašej oáze pre relax punc luxusu a nechajú vyniknúť eleganciu. Originálna kresba kameňa a jeho odlišnosť sú snáď v každom kúsku umením. Na prvý pohľad môže kameň síce pôsobiť chladnejším dojmom, ten však ľahko zmeníme vhodnou kombináciou s inými materiálmi a farbami. Nebojte sa siahnuť po moderných pastelových tónoch v matnom prevedení. Studený efekt, ktorý kameň v kombinácii so sklom a čiernou vytvára, pastely príjemne zjemnia. Akú farbu zvolíte je už na vás. Či sa budete držať chladnejších odtieňov v pánskom štýle alebo použijete zemité, teplejšie tóny, vyjadríte tak svoj osobitý štýl.

Použitie kameňa, či už prírodného alebo jeho vydarených imitácií, nielen v kúpeľni, ale aj v celom interiéri, je skvelou voľbou najmä pre tých, ktorí hľadajú niečo jedinečné a precízne zároveň.

Zaslúžite si relax!

Drevený akcent dodá kúpeľni punc výnimočnosti, priestor skrášli a pocitovo zateplí.

Zapôsobiť je možné aj bez krikľavých prvkov. Dekor dreva v svetlých neutrálnych odtieňoch pôsobí mäkko, zabývane a domácky. Má schopnosť upokojiť myseľ aj oko a predovšetkým: nestarne. Táto kúpeľňa dômyselne kombinuje niekoľko plôch v podobnom farebnom tóne, ale odlišných na dotyk, lebo dôležitým faktorom, ktorý zásadným spôsobom ovplyvňuje vyznenie farebne neutrálneho interiéru, sú textúry. Pridávajú mu na vizuálnej a dotykovej zaujímavosti, podieľajú sa na celkovej atmosfére a nedovolia, aby pôsobil ako plochý. Neopozeraný pôvab tohto štýlového riešenia podčiarkuje aj vzhľad lamiel.

Z kúpeľne vytvorenej s nádychom wellness štýlu, na vás dýchne pohoda, útulnosť a príjemná atmosféra. Je ako stvorená pre všetkých, ktorí milujú relax a wellness.

Experimentujte, rúcajte zažité konvencie. Do kúpeľní prichádzajú farby.

Kúpeľne v modernom Art Deco štýle prinášajú túžbu rúcať zažité konvencie, experimentovať a premeniť obvyklé miesto očisty na budoár poskytujúci pôžitky pre telo i dušu.

Kým sa telu dostane komfortná starostlivosť v podobe priestranného sprchovacieho kúta či pohodlnej vane, kvalitné povrchy nábytku, obkladov i sanity rozmaznávajú na dotyk a oko poteší interiér v tlmených odtieňoch akvarelových farieb. Jemne zastrených a teda veľmi elegantných. Krémové farby dodávajú interiéru vzdušnosť a výborne si rozumejú s výrazným zlatým alebo čiernym kovom, ktorého účinok príjemne zjemní. Akvarelové odtiene farieb sú ideálne pre všetkých, koho nudí neutrálna biela, sivá a hnedá, majú radi farby, ale boja sa, že ich časom omrzia.

Moderný Art Deco štýl vsádza na eleganciu, hladké línie a kvalitné materiály. Má rád jednoduché, geometrické tvary štylizované do reprezentatívnej formy a symetrie. V okázalosti a opulentnosti pôvodného poňatia Art deco ani zďaleka nemá takú záľubu.

Kúpeľne v štýle Moderné Art Deco sme navrhli v spolupráci s časopisom Moderný byt, ktorý sleduje najnovšie trendy v oblasti bývania a interiérového dizajnu u nás i vo svete. 51ece3b0110a3.jpg 51ece3afe37ca.jpg 51ece3af65c75.jpg 51ece3aeeec25.jpg


Copyright (c) 2002 - 2013 ENER BAU | www.enerbau.sk | All rights reserved. | www.dobre-byvanie.sk